Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie „ROWES – szansą rozwoju sektora ekonomii społecznej w subregionie II”
realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa VIII Integracja społeczna, Działanie 8.5 Wspieranie rozwoju sektora ekonomii społecznej w regionie

Strona projektu: http://www.wsparcie.es/

Okres realizacji projektu: 01.01.2017 r. -31.12.2019 r.

Budżet projektu: 25 910 731,00 zł.

Obszar realizacji projektu powiat:

  • strzyżowski,
  • ropczycko-sędziszowski,
  • dębicki,
  • mielecki,
  • tarnobrzeski,
  • miasto Tarnobrzeg.

Cel projektu:
Wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w subregionie II w latach 2017-2019 poprzez utworzenie 247 miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

  • podmioty ekonomii społecznej,
  • przedsiębiorstwa społeczne oraz ich zrzeszenia,
  • osoby prawne zainteresowane założeniem lub prowadzeniem działalności w sektorze ekonomii społecznej,
  • partnerstwa na rzecz rozwoju ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych, które posiadają jednostkę organizacyjną na terenie w/w powiatów
  • osoby fizyczne zainteresowane założeniem lub prowadzeniem działalności w sektorze ekonomii społecznej,
  • które mieszkają (w rozumieniu k.c.) lub uczą się, lub pracują na terenie w/w powiatów

Wsparcie dla uczestników projektu:

  • wsparcie Animatorów,
  • warsztaty partnerstw lokalnych,
  • wizyty studyjne,
  • wsparcie doradców kluczowych,
  • doradztwo specjalistyczne,
  • szkolenia ogólne w zakresie ekonomii społecznej,
  • szkolenia przygotowujące do założenia przedsiębiorstwa społecznego,
  • szkolenia dostarczające i rozwijające kompetencje i kwalifikacje zawodowe potrzebne do pracy w przedsiębiorstwie społecznym,
  • dotacje na stworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych,
  • wsparcie pomostowe,
  • lustracja lub audyt przedsiębiorstw społecznych,
  • szkolenia zawodowe dla pracowników podmiotów ekonomii społecznej,

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w w/w projekcie skontaktuj się z naszym Animatorem, Doradcą kluczowym, Doradcą kluczowym biznesowym.

BIURA TERENOWE:

Powiat tarnobrzeski:
ul. 1 Maja 4 a
39-400 Tarnobrzeg
Tel.; 15 822 15 95 wew. 218

Magdalena Marynowska - Doradca Kluczowy
Tel.: 519-437-881
Adres e-mail: mmarynowska@rarr.rzeszow.pl

Joanna Lewicka – Animator
Tel.: 519-434-090
Adres e-mail.: jlewicka@rarr.rzeszow.pl

Joanna Rybczyńska - Animator
Tel.: 515-321-862
Adres e-mail.: jrybczynska@rarr.rzeszow.pl

Jacek Piwowarski – Animator
Tel.: 519-441-802
Adres e-mail.: jpiwowarski@rarr.rzeszow.pl

Anna Rawska - Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 515-321-840
Adres e-mail.: arawska@rarr.rzeszow.pl

Monika Szatan - Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-439-459
Adres e-mail.: mszatan@rarr.rzeszow.pl

Anna Wach - Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-435-287
Adres e-mail.: awach@rarr.rzeszow.pl

Mateusz Gurdak - Opiekun Inkubatora
Tel.: 15 822 15 95 wew. 218
Adres e-mail.: mgurdak@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat mielecki:
ul. Obrońców Pokoju 3
39-300 Mielec
Tel.: 17 250 67 46

Kinga Bielec – Animator
Tel.: 519-439-723
Adres e-mail.: kbielec@rarr.rzeszow.pl

Klaudia Lenart - Animator
Tel.:519-432-831
Adres e-mail.: klenart@rarr.rzeszow.pl

Marek Rawski - Doradca Kluczowy
Tel.: 519-437-556
Adres e-mail: mrawski@rarr.rzeszow.pl

Tomasz Grochot - Opiekun Inkubatora
Tel.: 17 250 67 46
Adres e-mail.: tgrochot@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat ropczycko- sędziszowski:
ul. Piekarska 2b
39-120 Sędziszów Młp.

Barbara Pawlak – Animator
Tel.: 519-437-531
Adres e-mail.: bpawlak@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Malec – Animator
Tel.: 519-436-927
Adres e-mail.: kmalec@rarr.rzeszow.pl

Joanna Miela – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-433-992
Adres e-mail.: jmiela@rarr.rzeszow.pl

Monika Marković – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-441-651
Adres e-mail.: mmarkovic@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat dębicki:
ul. Wielopolska 23
39-200 Dębica
Tel.; 14 639 71 61

Piotr Moskal - Animator            
Tel.:519-433-352                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Adres e-mail.: pmoskal@rarr.rzeszow.pl

Adrianna Skowrońska - Animator
Tel.: 519-434-879
Adres e-mail.: askowronska@rarr.rzeszow.pl

Anna Pęcak - Doradca Kluczowy
Tel.: 519-438-682
Adres e-mail.: apecak@rarr.rzeszow.pl

Alicja Świętoń – Górniak Doradca Kluczowy Biznesowy
Adres e-mail aswieton@rarr.rzeszow.pl
tel. 515-321-838

 

 

Powiat Strzyżowski:
ul. Polna 1
38-100 Strzyżów
Tel.; 17 276 85 68

Beata Piech – Animator
Tel.: 519-432-334
Adres e-mail.: bpiech@rarr.rzeszow.pl

Tomasz Dec – Animator
Tel.: 519-433-996
Adres e-mail.: tdec@rarr.rzeszow.pl

Renata Bartnik – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-433-902
Adres e-mail.: rbartnik@rarr.rzeszow.pl

Ewa Schabowska– Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-433-840
Adres e-mail.: eschabowska@rarr.rzeszow.pl


Anna Pawińska-Sądelska - Regionalny konsultant ds. zamówień publicznych

Tel.: 515-321-810
Adres e-mail: apawinska@rarr.rzeszow.pl

Barbara Jaskulska - Radca Prawny
Tel.: 519-436-577
Adres e-mail.: bjaskulska@rarr.rzeszow.pl

Joanna Pondo - Doradca księgowo-podatkowy
Tel.: 519-436-206
Adres e-mail.: epondo@rarr.rzeszow.pl

Agata Sadlak - Doradca księgowo-podatkowy
Tel.: 17 86 76 269
Adres e-mail.: asadlak@rarr.rzeszow.pl

Magdalena Szopińska - Doradca marketingowy
Tel.: 519-434-079
Adres e-mail.: mszopinska@rarr.rzeszow.pl

Wojciech Moskal - Doradca finansowy
Tel.: 17 86 76 269
Adres e-mail: wmoskal@rarr.rzeszow.pl

 

Pliki do pobrania:
Wyszukaj w serwisie
Kalendarz
Marzec 2019
dziś jest: Wtorek, 19 Marzec 2019
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Aktualności

Enterprise Europe Network: SME Panel – Konsultacje w sprawie materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywością

2019-03-14
Ośrodek Enterprise Europe Network w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zachęca Państwa do wypełnienia ankiety dotyczącej materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywością.

Enterprise Europe Network: Giełda kooperacyjna podczas targów Free From Functional Food Expo, 28-29 maja 2019 r., Barcelona

2019-03-14
Ośrodek Enterprise Europe Network w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza firmy z branży spożywczej do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas targów Free From Functional Food Expo, odbywającej się w dniach 28-29 maja 2019 r. w Barcelonie.

Program CZYSTE POWIETRZE

2019-03-13
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza posiadaczy domów jednorodzinnych do skorzystania z oferty na przygotowanie wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie dla programu „Czyste Powietrze”. Program z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy planują wymień piec lub przeprowadź termomodernizację swojego domu. Po więcej informacji zapraszamy pod numer +48 17 77 36 820 lub pod adresem e-mail: btrybek@rarr.rzeszow.pl.

Symulator Przedsiębiorczości Społecznej (SPS) - Rozpoczęcie Rekrutacji!

2019-03-12
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej zapraszają do udziału w Symulatorze Przedsiębiorczości Społecznej.

Infografiki akcji pilotażowych PPI2Innovate

2019-03-12
Zapraszamy do zapoznania się z infografikami przedstawiającymi 4 akcje pilotażowe przeprowadzane w ramach projektu „PPI2Innovate – Budowanie potencjału w celu zwiększenia wykorzystania Zamówień Publicznych na Innowacyjne Rozwiązania w Europie Środkowej”, współfinansowanego w ramach Programu Interreg Europa Środkowa.

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 35-959 Rzeszow, ul. Szopena 51,
tel. +48 17 85 20 610, +48 17 86 76 200, fax. +48 17 85 20 611, e-mail: info@rarr.rzeszow.pl
NIP 813-00-10-538, REGON 690260330, Sąd Rejonowy w Rzeszowie KRS nr 0000008207, Kapitał zakładowy 27 581 000,00 PLN