Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie „ROWES – szansą rozwoju sektora ekonomii społecznej w subregionie II”
realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa VIII Integracja społeczna, Działanie 8.5 Wspieranie rozwoju sektora ekonomii społecznej w regionie

Okres realizacji projektu: 01.01.2017 r. -31.12.2019 r.

Budżet projektu: 25 910 731,00 zł.

Obszar realizacji projektu powiat:

  • strzyżowski,
  • ropczycko-sędziszowski,
  • dębicki,
  • mielecki,
  • tarnobrzeski,
  • miasto Tarnobrzeg.

Cel projektu:
Wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w subregionie II w latach 2017-2019 poprzez utworzenie 247 miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

  • podmioty ekonomii społecznej,
  • przedsiębiorstwa społeczne oraz ich zrzeszenia,
  • osoby prawne zainteresowane założeniem lub prowadzeniem działalności w sektorze ekonomii społecznej,
  • partnerstwa na rzecz rozwoju ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych, które posiadają jednostkę organizacyjną na terenie w/w powiatów
  • osoby fizyczne zainteresowane założeniem lub prowadzeniem działalności w sektorze ekonomii społecznej,
  • które mieszkają (w rozumieniu k.c.) lub uczą się, lub pracują na terenie w/w powiatów

Wsparcie dla uczestników projektu:

  • wsparcie Animatorów,
  • warsztaty partnerstw lokalnych,
  • wizyty studyjne,
  • wsparcie doradców kluczowych,
  • doradztwo specjalistyczne,
  • szkolenia ogólne w zakresie ekonomii społecznej,
  • szkolenia przygotowujące do założenia przedsiębiorstwa społecznego,
  • szkolenia dostarczające i rozwijające kompetencje i kwalifikacje zawodowe potrzebne do pracy w przedsiębiorstwie społecznym,
  • dotacje na stworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych,
  • wsparcie pomostowe,
  • lustracja lub audyt przedsiębiorstw społecznych,
  • szkolenia zawodowe dla pracowników podmiotów ekonomii społecznej,

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w w/w projekcie skontaktuj się z naszym Animatorem, Doradcą kluczowym, Doradcą kluczowym biznesowym.

BIURA TERENOWE:

Powiat tarnobrzeski:
ul. 1 Maja 4 a
39-400 Tarnobrzeg
Tel.; 15 822 15 95 wew. 218

Joanna Lewicka – Animator
Tel.: 519-434-090
Adres e-mail.: jlewicka@rarr.rzeszow.pl

Joanna Rybczyńska - Animator
Tel.: 515-321-862
Adres e-mail.: jrybczynska@rarr.rzeszow.pl

Małgorzata Rokoszewska-Ćwiękała - Animator
Tel.:519-438-682
Adres e-mail.: mrokoszewska@rarr.rzeszow.pl

Jacek Piwowarski – Animator
Tel.: 519-441-802
Adres e-mail.: jpiwowarski@rarr.rzeszow.pl

Anna Rawska - Doradca Kluczowy
Tel.: 515-321-840
Adres e-mail.: arawska@rarr.rzeszow.pl

Aneta Englot – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-441-651
Adres e-mail.: aenglot@rarr.rzeszow.pl

Marcin Jasiński – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-438-426
Adres e-mail.: mjasinski@rarr.rzeszow.pl

Anna Wach - Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-435-287
Adres e-mail.: awach@rarr.rzeszow.pl

Mateusz Gurdak - Opiekun Inkubatora
Tel.: 15 822 15 95 wew. 218
Adres e-mail.: mgurdak@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat mielecki:
ul. Sienkiewicza 1
39-300 Mielec
Tel.: 17 250 67 46
nr pok. 41, IV piętro

Kinga Bielec – Animator
Tel.: 519-439-723
Adres e-mail.: kbielec@rarr.rzeszow.pl

Paweł Werbowy – Animator
Tel.: 519-439-459
Adres e-mail.: pwerbowy@rarr.rzeszow.pl

Klaudia Lenart - Animator
Tel.:519-432-831
Adres e-mail.: klenart@rarr.rzeszow.pl

Marek Rawski - Doradca Kluczowy
Tel.: 519-437-556
Adres e-mail: mrawski@rarr.rzeszow.pl

Anna Wnuk - Doradca Kluczowy Biznesowy

Tel.: 515-321-838
Adres e-mail.: awnuk@rarr.rzeszow.pl
 
Adrianna Skowrońska - Opiekun Inkubatora
Tel.: 17 250 67 46
Adres e-mail.: askowronska@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat ropczycko- sędziszowski:
ul. Partyzantów 5
39-120 Sędziszów Młp.
Tel.; 17 783 90 09

Barbara Pawlak – Animator
Tel.: 519-437-531
Adres e-mail.: bpawlak@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Malec – Animator
Tel.: 519-436-927
Adres e-mail.: kmalec@rarr.rzeszow.pl

Joanna Miela – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-433-992
Adres e-mail.: jmiela@rarr.rzeszow.pl

Joanna Ewa Pondo – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-436-206
Adres e-mail.: epondo@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat dębicki:
ul. Wielopolska 23
39-200 Dębica
Tel.; 14 639 71 61

Mariola Kądzielawa - Animator
Tel.:519-434-879                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Adres e-mail.: mkadzielawa@rarr.rzeszow.pl

Piotr Moskal - Animator            
Tel.:519-433-352                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Adres e-mail.: pmoskal@rarr.rzeszow.pl

Klaudia Lenart - Animator
Tel.:519-432-831
Adres e-mail.: klenart@rarr.rzeszow.pl

Joanna Tabasz - Doradca Kluczowy
Tel.: 519-437-881
Adres e-mail.: jtabasz@rarr.rzeszow.pl

Wojciech Moskal – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-434-079
Adres e-mail.: wmoskal@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat Strzyżowski:
ul. Polna 1
38-100 Strzyżów
Tel.; 17 276 85 68

Beata Piech – Animator
Tel.: 519-432-334
Adres e-mail.: bpiech@rarr.rzeszow.pl

Tomasz Dec – Animator
Tel.: 519-433-996
Adres e-mail.: tdec@rarr.rzeszow.pl

Renata Bartnik – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-433-902
Adres e-mail.: rbartnik@rarr.rzeszow.pl

Ewa Schabowska– Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-433-840
Adres e-mail.: eschabowska@rarr.rzeszow.pl

 

Pliki do pobrania:
Wyszukaj w serwisie
Kalendarz
Październik 2017
dziś jest: Sobota, 21 Październik 2017
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Aktualności

Ogłoszenie o naborze

2017-10-05
Rzeszowski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza Uczestników projektu „ROWES – kompleksowe wsparcie sektora ekonomii społecznej w subregionie I” do składania „Wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji oraz przyznanie wsparcia pomostowego”.

Ogłoszenie o naborze

2017-10-05
Rzeszowski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza Uczestników projektu „ROWES – szansą rozwoju sektora ekonomii społecznej w subregionie II” do składania „Wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji oraz przyznanie wsparcia pomostowego”.

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 35-959 Rzeszow, ul. Szopena 51,
tel. +48 17 85 20 600, +48 17 86 76 200, fax. +48 17 85 20 611, e-mail: info@rarr.rzeszow.pl
NIP 813-00-10-538, REGON 690260330, Sąd Rejonowy w Rzeszowie KRS nr 0000008207, Kapitał zakładowy 34.277.000,00 PLN