KONTAKT:

Barbara Borowiec - Dyrektor
Tel.: 17 86 76 250
Adres e-mail.: bborowiec@rarr.rzeszow.pl

Mirosław Cieśla - Kierownik
Tel.: 17 86 76 235
Adres e-mail.:
mciesla@rarr.rzeszow.pl

Barbara Michna
Tel.: 17 86 76 235
Adres e-mail.:
bmichna@rarr.rzeszow.pl

Agnieszka Grędysa
Tel.: 17 86 76 235
Adres e-mail.:
agredysa@rarr.rzeszow.pl

Lidia Gryglak
Tel.: 17 86 76 255
Adres e-mail.:
lgryglak@rarr.rzeszow.pl

Ewelina Mihal
Tel.: 17 86 76 243
Adres e-mail.:
emihal@rarr.rzeszow.pl

Justyna Franczyk
Tel.: 17 86 76 236
Adres e-mail.:
jfranczyk@rarr.rzeszow.pl

Jakub Karp
Tel.: 17 86 76 236
Adres e-mail.:
jkarp@rarr.rzeszow.pl

Beata Stankiewicz
Tel.: 17 86 76 245
Adres e-mail.:
bstankiewicz@rarr.rzeszow.pl

Marta Puc
Tel.: 17 86 76 247
Adres e-mail.:
mpuc@rarr.rzeszow.pl

Ewa Buż
Tel.: 17 86 76 247
Adres e-mail.:
ebuz@rarr.rzeszow.pl

Dominik Dobrowolski
Tel.: 17 86 76 269
Adres e-mail.:
ddobrowolski@rarr.rzeszow.pl

Beata Rawska
Tel.: 17 86 76 248
Adres e-mail.:
brawska@rarr.rzeszow.pl

Piotr Rachwał
Tel.: 17 86 76 248
Adres e-mail.:
prachwal@rarr.rzeszow.pl

BIURA TERENOWE:

Powiat rzeszowski/ Rzeszów :
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów

Ewelina Bialic – Animator
Tel.: 17 86 76 278
Tel.: 514-786-555
Adres e-mail.:
ebialic@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Szeremeta – Animator
Tel.: 17 86 76 259
Tel.: 514-786-549
Adres e-mail.:
kszeremeta@rarr.rzeszow.pl

Agnieszka Tylutka-Gelio – Animator
Tel.: 17 86 76 278
Tel.: 514-786-513
Adres e-mail.:
atylutkagelio@rarr.rzeszow.pl

Edyta Maria Salnikow – Animator
Tel.: 514-786-453
Adres e-mail.:
esalnikow@rarr.rzeszow.pl

Alina Terpińska – Doradca Kluczowy
Tel.: 17 86 76 277
Tel.: 515-188-475
Adres e-mail.:
aterpinska@rarr.rzeszow.pl

Magdalena Lasek – Doradca Kluczowy
Tel.: 17 86 76 259
Tel.: 515-188-281
Adres e-mail.:
mlasek@rarr.rzeszow.pl

Monika Brózda – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 17 86 76 277
Tel.: 515-191-038
Adres e-mail.:
mbrozda@rarr.rzeszow.pl

Grzegorz Bąk – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 17 86 76 259
Tel.: 515-190-476
Adres e-mail.:
gbak@rarr.rzeszow.pl

Konrad Rakszawski - Konsultant regionalny ds. zamówień publicznych
Tel.: 17 86 76 277
Adres e-mail.:
krakszawski@rarr.rzeszow.pl

Powiat kolbuszowski:
Ul. Jana Pawła II 8,
36-100 Kolbuszowa

Dorota Trzpis – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 514-786-625
Adres e-mail.:
dtrzpis@rarr.rzeszow.pl

Monika Bebło – Animator
Tel.: 515-187-666
Adres e-mail.:
mbeblo@rarr.rzeszow.pl

Małgorzata Stabryła Storek – Doradca kluczowy
Tel.: 514-786-567
Adres e-mail.:
stabryla@rarr.rzeszow.pl

Piotr Rybak – Animator
Tel.: 515-189-543
Adres e-mail.:
prybak@rarr.rzeszow.pl

Powiat niżański:
ul. Rzeszowska 42
37-400 Nisko

Elżbieta Tomczak – Animator
Tel.: 515-192-953
Adres e-mail.:
etomczak@rarr.rzeszow.pl

Marcin Flis – Doradca Kluczowy
Tel.: 515-189-651
Adres e-mail.:
mflis@rarr.rzeszow.pl

Joanna Banaś – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 515-191-888
Adres e-mail.:
jbanas@rarr.rzeszow.pl

Anna Warchoł – Animator
Tel.: 515-191-888
Adres e-mail.:
awarchol@rarr.rzeszow.pl

Powiat stalowowolski
ul. Popiełuszki 6/85
37-450 Stalowa Wola

Anna Szczębara – Animator
Tel.: 515-187-586
Adres e-mail.:
aszczebara@rarr.rzeszow.pl

Philipp Zalewski – Animator
Tel.: 515-187-939
Adres e-mail.:
pzalewski@rarr.rzeszow.pl

Bohdan Kamiński – Doradca Kluczowy
Tel.: 515-190-410
Adres e-mail.:
bkaminski@rarr.rzeszow.pl

Jolanta Serwa-Mazur – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 515-191-947
Adres e-mail.:
jserwa@rarr.rzeszow.pl

Powiat tarnobrzeski:
ul. 1 Maja 4 a
39-400 Tarnobrzeg

Joanna Lewicka – Animator
Tel.: 519-434-090
Adres e-mail.: jlewicka@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Słomiany - Animator
Tel.:519-438-682
Adres e-mail.: kslomiany@rarr.rzeszow.pl

Jacek Piwowarski – Animator
Tel.: 519-441-802
Adres e-mail.: jpiwowarski@rarr.rzeszow.pl

Anna Rawska - Doradca Kluczowy
Tel.: 15-822-15-95 wew. 218
Adres e-mail.: arawska@rarr.rzeszow.pl

Aneta Englot – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-441-651
Adres e-mail.: aenglot@rarr.rzeszow.pl

Marcin Jasiński – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-438-426
Adres e-mail.: mjasinski@rarr.rzeszow.pl

Anna Wach - Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-435-287
Adres e-mail.: awach@rarr.rzeszow.pl

Mateusz Gurdak - Opiekun Inkubatora
Tel.: 15 822 15 95 wew. 218
Adres e-mail.: mgurdak@rarr.rzeszow.pl

Powiat mielecki:
ul. Sienkiewicza 1
39-300 Mielec
nr pok. 41, IV piętro

Kinga Bielec – Animator
Tel.: 519-439-723
Adres e-mail.: kbielec@rarr.rzeszow.pl

Paweł Werbowy – Animator
Tel.: 519-439-459
Adres e-mail.: pwerbowy@rarr.rzeszow.pl

Klaudia Lenart - Animator
Tel.:519-432-831
Adres e-mail.: klenart@rarr.rzeszow.pl

Marek Rawski - Doradca Kluczowy
Tel.: 519-437-556
Adres e-mail: mrawski@rarr.rzeszow.pl

Adrianna Skowrońska - Opiekun Inkubatora
Tel.: 17 250 67 46
Adres e-mail.: askowronska@rarr.rzeszow.pl

Powiat ropczycko- sędziszowski:
ul. Partyzantów 5
39-120 Sędziszów Młp.

Barbara Pawlak – Animator
Tel.: 519-437-531
Adres e-mail.: bpawlak@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Malec – Animator
Tel.: 519-436-927
Adres e-mail.: kmalec@rarr.rzeszow.pl

Barbara Jaskulska – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-436-577
Adres e-mail.: bjaskulska@rarr.rzeszow.pl

Joanna Ewa Pondo – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-436-206
Adres e-mail.: epondo@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat dębicki:
ul. Wielopolska 23
39-200 Dębica

Mariola Kądzielawa - Animator
Tel.:519-434-879
Adres e-mail.: mkadzielawa@rarr.rzeszow.pl

Piotr Moskal - Animator
Tel.:519-433-352
Adres e-mail.: pmoskal@rarr.rzeszow.pl

Klaudia Lenart - Animator
Tel.:519-432-831
Adres e-mail.: klenart@rarr.rzeszow.pl

Joanna Tabasz - Doradca Kluczowy
Tel.: 519-437-881
Adres e-mail.: jtabasz@rarr.rzeszow.pl

Wojciech Moskal – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-434-079
Adres e-mail.: wmoskal@rarr.rzeszow.pl

 

Powiat Strzyżowski:
ul. Polna 1
38-100 Strzyżów

Beata Piech – Animator
Tel.: 519-432-334
Adres e-mail.: bpiech@rarr.rzeszow.pl

Tomasz Dec – Animator
Tel.: 519-433-996
Adres e-mail.: tdec@rarr.rzeszow.pl

Aleksandra Chodasz – Animator
Tel.: 519-433-992
Adres e-mail.: achodasz@rarr.rzeszow.pl

Renata Bartnik – Doradca Kluczowy
Tel.: 519-433-902
Adres e-mail.: rbartnik@rarr.rzeszow.pl

Ewa Schabowska– Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-433-840
Adres e-mail.: eschabowska@rarr.rzeszow.pl

 

 

 

 

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 35-959 Rzeszow, ul. Szopena 51,
tel. +48 17 85 20 600, +48 17 86 76 200, fax. +48 17 85 20 611, e-mail: info@rarr.rzeszow.pl
NIP 813-00-10-538, REGON 690260330, Sąd Rejonowy w Rzeszowie KRS nr 0000008207, Kapitał zakładowy 34.277.000,00 PLN