Kontakt

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 
Centrum Rozwoju Regionalnego i Współpracy Międzynarodowej

ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów
info@rarr.rzeszow.pl

Marek Duda
Dyrektor Centrum Rozwoju Regionalnego i Współpracy Międzynarodowej
tel. 17 85 20 612, 07 86 76 215
mduda@rarr.rzeszow.pl


Beata Hulinka
tel. 17 85 20 612, 17 86 76 214
bhulinka@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Jarosz
tel. 17 86 76 214
kjarosz@rarr.rzeszow.pl

Danuta Kandefer
tel. 17 86 76 216
dkandefer@rarr.rzeszow.pl

Małgorzata Kilian
tel. 17 86 76 229
mkilian@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Olszyńska
tel. 17 86 76 258
kolszynska@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Ożóg
tel. 17 86 76 216
kozog@rarr.rzeszow.pl

Zofia Plesnarowicz
tel. 17 86 76 290
zplesnarowicz@rarr.rzeszow.pl

Joanna Płodzień
tel. 17 86 76 284
jplodzien@rarr.rzeszow.pl

Anna Ruszel
tel. 17 86 76 216
aruszel@rarr.rzeszow.pl

Małgorzata Smotryś
tel. 17 86 76 287
msmotrys@rarr.rzeszow.pl

Agnieszka Trybus
tel. 17 86 76 221
atrybus@rarr.rzeszow.pl

Joanna Wojciechowska
tel. 17 86 76 229
jwojciechowska@rarr.rzeszow.pl

Agata Ziemiakowicz
tel. 17 86 76 216
aziemiakowicz@rarr.rzeszow.pl

Agnieszka Kojder - Walaszek
tel. 17 86 76 244
akojder@rarr.rzeszow.pl

Agata Kubas
tel. 17 86 76 253
akubas@rarr.rzeszow.pl

Joanna Gumienna
tel. 17 86 76 209
jgumienna@rarr.rzeszow.pl

Anna Kamińska
tel. 17 86 76 284
akaminska@rarr.rzeszow.pl
 

Wyszukaj w serwisie
Kalendarz
Styczeń 2018
dziś jest: Środa, 17 Styczeń 2018
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Aktualności

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 35-959 Rzeszow, ul. Szopena 51,
tel. +48 17 85 20 610, +48 17 86 76 200, fax. +48 17 85 20 611, e-mail: info@rarr.rzeszow.pl
NIP 813-00-10-538, REGON 690260330, Sąd Rejonowy w Rzeszowie KRS nr 0000008207, Kapitał zakładowy 34.277.000,00 PLN