Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów

Jolanta Wiśniowska - Dyrektor Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 017 86 76 223
jwisniowska@rarr.rzeszow.pl


Agata Szostek
tel. 017 86 76 227
aszostek@rarr.rzeszow.pl

Ewa Sikorska
tel. 017 86 76 222
esikorska@rarr.rzeszow.pl

Dominik Rachmant
tel. 017 86 76 226
drachmant@rarr.rzeszow.pl

Maciej Kryński
tel. 017 86 76 226
mkrynski@rarr.rzeszow.pl  

Małgorzata Inger
tel. 017 86 76 271
minger@rarr.rzeszow.pl

Grzegorz Kowal
tel. 017 86 76 268
gkowal@rarr.rzeszow.pl 

Izabela Wąsacz-Krok - Kierownik Zespołu
tel. 017 86 76 224
iwk@rarr.rzeszow.pl

Justyna Buczek
tel. 017 86 76 227
jbuczek@rarr.rzeszow.pl

Andrzej Ożóg
tel. 017 86 76 222
aozog@rarr.rzeszow.pl

Maciej Gałas
tel. 017 86 76 299
mgalas@rarr.rzeszow.pl

Monika Janicka
tel. 017 86 76 299
mjanicka@rarr.rzeszow.pl
 

Wyszukaj w serwisie
Kalendarz
Grudzień 2018
dziś jest: Wtorek, 11 Grudzień 2018
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 35-959 Rzeszow, ul. Szopena 51,
tel. +48 17 85 20 610, +48 17 86 76 200, fax. +48 17 85 20 611, e-mail: info@rarr.rzeszow.pl
NIP 813-00-10-538, REGON 690260330, Sąd Rejonowy w Rzeszowie KRS nr 0000008207, Kapitał zakładowy 36 077 000,00 PLN