Kontakt

Centrum Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów
tel. (017) 85 20 600, fax. (017) 85 20 611

 

Prezes RARR S.A. - Mariusz Bednarz
tel. (017) 85 20 610
mbednarz@rarr.rzeszow.pl

Barbara Kostyra - Wiceprezes RARR S.A.
tel. (017) 85 20 610
bkostyra@rarr.rzeszow.pl

Centrum Inkubatora Technologicznego i Promocji

Dawid Adamski - kierownik
tel.: (017) 77 36 822
dadamski@rarr.rzeszow.pl

Sekcja Promocji i Marketingu

Dagmara Chwiej - Łobaczewska - konsultant
tel.: (017) 77 36 818
dchwiej@rarr.rzeszow.pl

Karolina Paciorek - Stochla - konsultant
kpaciorek@rarr.rzeszow.pl

Justyna Kunysz - asystent
tel.: (017) 77 36 857
jkunysz@rarr.rzeszow.pl

Sekcja Akceleracji i Transferu Technologii

Jacek Smulski - konsultant
tel.: (017) 77 36 830
jsmulski@rarr.rzeszow.pl

Sekcja Administracji i Pomocy Publicznej

Małgorzata Makusak - Nowak - koordynator
tel.: (017) 77 36 837
mmakusak@rarr.rzeszow.pl 

Paulina Adamska - konsultant
tel.: (017) 77 36 832
padamska@rarr.rzeszow.pl 

Paulina Rączka - konsultant
tel.: (017) 86 76 242
praczka@rarr.rzeszow.pl 

Sekcja IT

Damian Chudzik - informatyk
dchudzik@rarr.rzeszow.pl 

Sekcja Zarządzania Infrastrukturą i Obsługi Technicznej

Krzysztof Rajkowski - koordynator
tel.: (017) 77 36 823
krajkowski@rarr.rzeszow.pl 

Łukasz Lassota - konsultant
tel.: (017) 77 36 819
llassota@rarr.rzeszow.pl 

Janusz Krupa

Marek Woś

Mariusz Półtorak - recepcja
mpoltorak@rarr.rzeszow.pl
tel.: (017) 77 36 817

Centrum Preinkubacji i Inkubacji

Adam Śliwiński - p.o. kierownik
tel.: (017) 77 36 842
asliwinski@rarr.rzeszow.pl

Agnieszka Florek - koordynator
tel.: (017) 77 36 843
aflorek@rarr.rzeszow.pl

Elżbieta Kogutek - konsultant
tel.: (017) 77 36 843
ekogutek@rarr.rzeszow.pl

Mateusz Klimczak - konsultant
tel.: (017) 77 36 843
mklimczak@rarr.rzeszow.pl

Ośrodek Badań i Rozwoju

Marek Magniszewski - kierownik
tel.: (017) 77 36 844
mmagniszewski@rarr.rzeszow.pl

Laboratorium Materiałoznawstwa i Prototypownia Aeropolis

Anna Strusińska - asystent
tel.: (017) 77 36 847
astrusinska@rarr.rzeszow.pl

Mateusz Jastrząb - asystent
tel.: (017) 77 36 847
mjastrzab@rarr.rzeszow.pl

Urszula Kryńska - konsultant
tel.: (017) 86 76 876
ukrynska@rarr.rzeszow.pl

Jolanta Kasprzyk - Kremer - promocja i marketing
tel.: (017) 77 36 847
jkasprzyk@rarr.rzeszow.pl

Preinkubator Akademicki PPNT
ul. Poznańska 2c
tel.: (017) 85 04 299 fax.: (017) 85 04 289

Elżbieta Jarosz
tel.: (017) 85 04 299
ejarosz@rarr.rzeszow.pl

Dominik Michalczak
tel.: (017) 85 04 299
dmichalczak@rarr.rzeszow.pl


                                                                                                                                                                                                      

 

Wyszukaj w serwisie
Kalendarz
Styczeń 2018
dziś jest: Niedziela, 21 Styczeń 2018
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Aktualności

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 35-959 Rzeszow, ul. Szopena 51,
tel. +48 17 85 20 610, +48 17 86 76 200, fax. +48 17 85 20 611, e-mail: info@rarr.rzeszow.pl
NIP 813-00-10-538, REGON 690260330, Sąd Rejonowy w Rzeszowie KRS nr 0000008207, Kapitał zakładowy 34.277.000,00 PLN