Kontakt

Podkarpacki Park Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów
tel. (017) 85 20 600, fax. (017) 85 20 611

 

 

Barbara Kostyra - Dyrektor PPNT
tel. (017) 85 20 610
bkostyra@rarr.rzeszow.pl

Zespół Akceleracji i Rozwoju Technologii


Agnieszka Godawska - Kierownik
tel.: (017)77 36 860
agodawska@rarr.rzeszow.pl

Jacek Smulski - konsultant
tel.: (017) 77 36 830
jsmulski@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Olszyńska - Konsultant
tel: (017) 77 36 830
kolszynska@rarr.rzeszow.pl 

Zespół Analiz i Ewaluacji

Urszula Kryńska - Konsultant
tel.: (017) 86 76 206
ukrynska@rarr.rzeszow.pl

Paulina Rączka - konsultant
tel.: (017) 86 76 206
praczka@rarr.rzeszow.pl 

Zespół Inkubacji i Preinkubacji

Agnieszka Florek - Kierownik
tel.: (017) 77 36 843
aflorek@rarr.rzeszow.pl

Elżbieta Kogutek - konsultant
tel.: (017) 77 36 843
ekogutek@rarr.rzeszow.pl

Mateusz Klimczak - konsultant
tel.: (017) 77 36 843
mklimczak@rarr.rzeszow.pl

Obsługa Preinkubatora Akademickiego PPNT
ul. Poznańska 2c 
tel.: (017) 85 04 299 fax.: (017) 85 04 289

Elżbieta Jarosz - Koordynator
tel.: (017) 85 04 299
ejarosz@rarr.rzeszow.pl 

Dominik Michalczak - Asystent
tel.: (017) 85 04 299
dmichalczak@rarr.rzeszow.pl

Ośrodek Badań i Rozwoju

Marek Magniszewski - Kierownik
tel.: (017) 77 36 844
mmagniszewski@rarr.rzeszow.pl

Laboratorium Materiałoznawstwa i Prototypownia Aeropolis

Anna Strusińska - Technolog ds. jakości
tel.: (017) 77 36 847
astrusinska@rarr.rzeszow.pl

Jolanta Kasprzyk - Kremer - Asystent
tel.: (017) 77 36 847
jkasprzyk@rarr.rzeszow.pl

Centrum Obsługi Inwestora

Michał Rzucidło - Kierownik
tel.: (017) 77 36 853
mrzucidlo@rarr.rzeszow.pl 

Michał Żychowski - Konsultant
tel.: (017) 77 36 854
mzychowski@rarr.rzeszow.pl

 


                                                                                                                                                                                                      

 

Wyszukaj w serwisie
Kalendarz
Październik 2018
dziś jest: Wtorek, 16 Październik 2018
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Aktualności

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 35-959 Rzeszow, ul. Szopena 51,
tel. +48 17 85 20 610, +48 17 86 76 200, fax. +48 17 85 20 611, e-mail: info@rarr.rzeszow.pl
NIP 813-00-10-538, REGON 690260330, Sąd Rejonowy w Rzeszowie KRS nr 0000008207, Kapitał zakładowy 36 077 000,00 PLN